PolishEnglish (United Kingdom)Ukrainian (Ukraine)

By Plimun Website Design

Конференц-зал

ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «НАШЕ МІСТО»

м.Ковель, вул. Залізнична 5

hotel.nashemisto@gmail.com
www.hotel-nashemisto.com.ua


тел. +38 03352 53738.

Співпраця районів

Партнери


 

 

 

Кількість відвідувачів

free counters

EU flag-Erasmus+_vect_POS [PMS]20160910_115558

4-19 вересня 2016 року студенти і викладачі Волинського інституту економіки та менеджменту брали участь у проекті «Бещадська академія астрономії та авіації», який реалізовувався в рамках програми Erasmus+. До участі в проекті долучилася українська та польська молодь, яка цікавиться астрономією, астрофотографією, історією авіації та літакобудуванням.

Протягом 16 днів учасники проекту проживали в мальовничому туристичному осередку «Чардворек», що знаходиться поблизу міста Березів у Підкарпатському воєводстві, Республіка Польща. Організатори підготували цікаву та насичену програму, яка включала навчальні виїзди до Інституту ядерної фізики у Кракові (Польща) та астрономічного комплексу на Колоніцкому плато (Словаччина), відвідування найбільшого європейського конгресу з робототехніки та космонавтики, European Rover Challenge (виставковий центр у Ясьонці поблизу Жешува). Завдяки захоплюючим лекціям Маріуша Свєтніцкого, Кшиштофа Цвинаря та Анджея Олейко молоді люди пізнавали теоретичні основи астрофотографії, будову Сонячної системи та Всесвіту, історію космічних польотів і літакобудування. Теоретичну підготовку доповнював показ науково-популярних фільмів про горизонти людського пізнання, таємниці ДНК, радіологічне лікування злоякісних утворень та здобутки Інституту ядерної фізики Польської академії наук.

Теоретичні заняття вдало поєднувалися з практичним вишколом. Заняття на авіасимуляторі допомогли здобути базові навички пілотування, які потім слід було продемонструвати в реальних умовах. Це і було найбільш очікуваним моментом проекту – польоти легкомоторним літаком та спроби самостійного пілотування. Для багатьох учасників цей політ виявився першим у житті, проте всі впоралися із поставленим завданням на відмінно.

Інтеграційний аспект програми теж видався напрочуд цікавим і позитивним. Огляд визначних місць Кракова, відвідування місцевого краєзнавчого музею в Березові і монастиря з біблійним садом в селищі Стара Вєш, виїзд на Велику Бещадську Петлю – усе це забезпечило справжнє занурення в польську культуру та безпосереднє знайомство з первозданною красою Бещадських гір. Мовні уроки допомогли подолати комунікативний бар’єр, а командні ігри і спільні спортивні заняття – альпінізм, верхова їзда, велосипедні прогулянки, міні-турпохід у гори – сприяли формуванню командного духу, подоланню стереотипів та зміцненню товариських стосунків між польською й українською молоддю.

 

EU flag-Erasmus+_vect_POS [PMS]

 

В рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2007-2013 роки, що фінансується за кошти Європейського Союзу в рамках Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства з 1 січня 2014 року стартував проект на тему: «Створення інформаційного комплексу у сфері транскордонного екологічного туризму в Єврорегіоні Буг» .

Реалізує проект ГО «Клуб екологічного туризму». Термін реалізації 01.01.2014 – 31.12.2015 рр. 

Головна мета проекту - підвищення привабливості Полісся для туристів в Люблінському воєводстві, Брестській та Волинській областях.

В рамках проекту оголошується КОНКУРС для виконання функцій бухгалтера проекту для роботи в Луцьку на період з 01.01.2015 по 31.12.2015 р.

 

logo

Наша місія скерована на створення максимально сприятливих умов для роботи інвесторів і підвищення обсягів залучення інвестицій в економіку Волинської області.

Волинська агенція із залучення інвестицій – обласна громадська організація, створена 17 вересня 2010 р. в результаті реалізації Проекту ЄС «Укріплення транскордонного співробітництва в сфері надання бізнес послуг та полегшення доступу до них підприємців» та Регіональної програми підтримки малого підприємництва у Волинській області на 2009-2010 роки, затвердженої рішенням Волинської обласної ради від 15.01.2009 № 26/3.

Головні завдання Агенції: ВАЗІ ставить перед собою ціль стимулювати інвестиційну діяльності на території Волинської області шляхом:

  • Підтримка співпраці приватних та публічних кіл в економічному секторі

  • Підтримка посилення управлінських навиків місцевих лідерів та представників бізнесу для забезпечення спроможності втілення значних інвестиційних та інноваціних ідей у майбітньому,

  • Розвиток місцевої Платформи співпраці прикординних районів Волині для посилення ролі Волинської області на національних та міжнародних ринках.

   Стратегія розвитку Агенції до 2015 року: Основні напрямки:

   • Розвиток спільних польсько-українських інноваційних та бізнесових ініціатив.

   • Посилення спроможності місцевих організацій в питаннях пошуку інвестицій для цілей розвитку.

   • Підготовка кадрів для реалізації значних інноваційних та інвестиційних заходів.
   • Підтримка розвитку туристичного сектору в рамках діяльності Платформи співпраці прикордонних районів Волині.

   Запрошуємо до співпраці! 

   Новини

   Контакти