PolishEnglish (United Kingdom)Ukrainian (Ukraine)

By Plimun Website Design

Конференц-зал

ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «НАШЕ МІСТО»

м.Ковель, вул. Залізнична 5

hotel.nashemisto@gmail.com
www.hotel-nashemisto.com.ua


тел. +38 03352 53738.

Співпраця районів

Партнери

 

gerb

 

 

 

clock

 

 

 

Кількість відвідувачів

free counters

erasmus1

20 українських студентів з Волинської, Рівненської та Київської областей, а також їхні ровесники з Польщі та Словаччини протягом 20 днів вивчали авіацію та астрономію по обмінній програмі Еразмус+ «Школа космічних лідерів».

Програма Еразмус+ дає можливість для молоді отримувати та використовувати досвід, напрацювання, які є в Європейському Союзі. Три літаки піднімали учасників програми на сотні метрів над землею. Для більшості з них це – незабутній перший досвід потрапити на висоту пташиного польоту.

IMG_E7719

«Інколи такі подорожі супроводжувалися підйомом у 5 ранку та дорогою тривалістю у 5 годин. Так, наприклад, учасники їхали до сусідньої країни – Словаччини. І це для перегляду зоряного неба та огляду обсерваторії у Скальнате Плесо. А як додатковий результат Проекту підписано Угоду з Державним Технічним Університетом Словаччини, яка гарантує, що наші студенти та абітурієнти, які будуть володіти словацькою та німецькою мовами на рівні В2 - продовжують навчання на Бакалавра та Магістра - БЕЗОПЛАТНО як в Україні та в Словаччині, так і в Німеччині», – зазначив офіційний координатор заходу з української сторони Василь Байцим.


 

logo

Наша місія скерована на створення максимально сприятливих умов для роботи інвесторів і підвищення обсягів залучення інвестицій в економіку Волинської області.

Волинська агенція із залучення інвестицій – обласна громадська організація, створена 17 вересня 2010 р. в результаті реалізації Проекту ЄС «Укріплення транскордонного співробітництва в сфері надання бізнес послуг та полегшення доступу до них підприємців» та Регіональної програми підтримки малого підприємництва у Волинській області на 2009-2010 роки, затвердженої рішенням Волинської обласної ради від 15.01.2009 № 26/3.

Головні завдання Агенції та Фонду: стимулювати інвестиційну діяльності на території Волинської області та України шляхом:

  • Підтримка співпраці приватних та публічних кіл в економічному секторі

  • Підтримка посилення управлінських навиків місцевих лідерів та представників бізнесу для забезпечення спроможності втілення значних інвестиційних та інноваціних ідей у майбітньому,

  • Розвиток місцевої Платформи співпраці прикординних районів Волині для посилення ролі Волинської області на національних та міжнародних ринках.

   Стратегія розвитку Агенції до 2030 року: Основні напрямки:

   • Розвиток спільних польсько-українських інноваційних та бізнесових ініціатив.

   • Посилення спроможності місцевих організацій в питаннях пошуку інвестицій для цілей розвитку.

   • Підготовка кадрів для реалізації значних інноваційних та інвестиційних заходів.
   • Підтримка розвитку туристичного сектору в рамках діяльності Платформи співпраці прикордонних районів Волині.

   Запрошуємо до співпраці! 

   Новини

   Контакти