PolishEnglish (United Kingdom)Ukrainian (Ukraine)

By Plimun Website Design

Booking hotel, conf.hall

HOTEL COMPLEX "NASHE MISTO"

5 Zaliznychna Str., Kovel, Volyn region, Ukraine 
e-mail:nashemistokovel@gmail.com (booking, use eng/pln)

www.hotel-nashemisto.com.ua

Tel. +380970293527(eng, pln)

Kovel city map location

Kiev - distanced approx. 441 km,

Lviv - 170km, Warsaw - 325km

Regional cooperation

Partners


 

 

 

Visitors

free counters

Академія астрономії та авіації

EU flag-Erasmus+_vect_POS [PMS]20160910_115558

4-19 вересня 2016 року студенти і викладачі Волинського інституту економіки та менеджменту брали участь у проекті «Бещадська академія астрономії та авіації», який реалізовувався в рамках програми Erasmus+. До участі в проекті долучилася українська та польська молодь, яка цікавиться астрономією, астрофотографією, історією авіації та літакобудуванням.

Протягом 16 днів учасники проекту проживали в мальовничому туристичному осередку «Чардворек», що знаходиться поблизу міста Березів у Підкарпатському воєводстві, Республіка Польща. Організатори підготували цікаву та насичену програму, яка включала навчальні виїзди до Інституту ядерної фізики у Кракові (Польща) та астрономічного комплексу на Колоніцкому плато (Словаччина), відвідування найбільшого європейського конгресу з робототехніки та космонавтики, European Rover Challenge (виставковий центр у Ясьонці поблизу Жешува). Завдяки захоплюючим лекціям Маріуша Свєтніцкого, Кшиштофа Цвинаря та Анджея Олейко молоді люди пізнавали теоретичні основи астрофотографії, будову Сонячної системи та Всесвіту, історію космічних польотів і літакобудування. Теоретичну підготовку доповнював показ науково-популярних фільмів про горизонти людського пізнання, таємниці ДНК, радіологічне лікування злоякісних утворень та здобутки Інституту ядерної фізики Польської академії наук.

Теоретичні заняття вдало поєднувалися з практичним вишколом. Заняття на авіасимуляторі допомогли здобути базові навички пілотування, які потім слід було продемонструвати в реальних умовах. Це і було найбільш очікуваним моментом проекту – польоти легкомоторним літаком та спроби самостійного пілотування. Для багатьох учасників цей політ виявився першим у житті, проте всі впоралися із поставленим завданням на відмінно.

Інтеграційний аспект програми теж видався напрочуд цікавим і позитивним. Огляд визначних місць Кракова, відвідування місцевого краєзнавчого музею в Березові і монастиря з біблійним садом в селищі Стара Вєш, виїзд на Велику Бещадську Петлю – усе це забезпечило справжнє занурення в польську культуру та безпосереднє знайомство з первозданною красою Бещадських гір. Мовні уроки допомогли подолати комунікативний бар’єр, а командні ігри і спільні спортивні заняття – альпінізм, верхова їзда, велосипедні прогулянки, міні-турпохід у гори – сприяли формуванню командного духу, подоланню стереотипів та зміцненню товариських стосунків між польською й українською молоддю.

 

EU flag-Erasmus+_vect_POS [PMS]

 

Оголошення про конкурс на посаду бухгалтера у проекті «Встановлення інформаційного комплексу у сфері транскордонного екотуризму у Єврорегіоні Буг»

В рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2007-2013 роки, що фінансується за кошти Європейського Союзу в рамках Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства з 1 січня 2014 року стартував проект на тему: «Створення інформаційного комплексу у сфері транскордонного екологічного туризму в Єврорегіоні Буг» .

Реалізує проект ГО «Клуб екологічного туризму». Термін реалізації 01.01.2014 – 31.12.2015 рр. 

Головна мета проекту - підвищення привабливості Полісся для туристів в Люблінському воєводстві, Брестській та Волинській областях.

В рамках проекту оголошується КОНКУРС для виконання функцій бухгалтера проекту для роботи в Луцьку на період з 01.01.2015 по 31.12.2015 р.

 

Volyn Investment Promotion Agency

logo

main

 

Our mission is to create favorable conditions for investors and increase the inflow of investments into the regional economy.

Volyn Investment Promotion Agency is a regional public organization is established September 17, 2010 as a result of the EU-funded Project "Strengthening Cross-border Cooperation in Providing Business Services and Facilitate Access to Business Services" and the Regional Program to Support Small Business in Volyn Region 2009-2010.

The main activities of the Agency include:

  • Support cooperation between private and public sectors in the spheres of economic progress;
  • Support improving the managing skills by local leaders and business for realizing significant investment and innovative activities in the future;
  • Development of regional cooperation between local authorities to enhance the role in national and international market
  • Advising investors on doing business and investing in Ukraine,  and on potential investment opportunities in the Volyn region;
  • Identifying foreign partners for Ukrainian companies to increase Ukrainian exports;
 
Agency’s Strategy for 2013-2015:


The main areas of focus will be:

  • Developing Polish-Ukrainian cooperation between public and private sector in the sphere of tourism sector;
  • Strengthening the capacity of public organizations and business in project design and fundrising;
  • Development of regional cooperation platform in order to enhance its role in national and international market.


The Agency’s primary objectives is opening the Volyn region to investors and helpting them to find viable investment opportunities. You can find more information about our region in the section, "Why Volyn" , including the general business enviroment, and the promising potential for doing business in Volyn.


We welcome your cooperation!

News
Contacts