PolishEnglish (United Kingdom)Ukrainian (Ukraine)

By Plimun Website Design

Booking hotel, conf.hall

HOTEL COMPLEX "NASHE MISTO"

5 Zaliznychna Str., Kovel, Volyn region, Ukraine 
e-mail:nashemistokovel@gmail.com (booking, use eng/pln)

www.hotel-nashemisto.com.ua

Tel. +380970293527(eng, pln)

Kovel city map location

Kiev - distanced approx. 441 km,

Lviv - 170km, Warsaw - 325km

Regional cooperation

Partners


 

 

 

Visitors

free counters

Академія астрономії та авіації

EU flag-Erasmus+_vect_POS [PMS]

 

У мальовничому Підкарпатті у період з 15-30 вересня 2017 року Фундація розвитку Бещад у партнерстві з Волинським обласним Фондом підтримки підприємництва та експертами і фахівцями Академії астрономії та авіації проведели майстер-класи і семінари для молоді з Польщі та України за фінансової підтримки програми Erasmus+ (офіс у Варшаві).

30 ініціативних молодих поляків - учасників Віртуального університету астрономії міста Ополе та 30 українців з Академії астрономії та авіації міста Київ та клубу астрономів-любителів Астрополіс зі всієї України стали учасниками проекту під назвою «Космічні емоції – астрономічні та льотничі семінари».

Мета проекту полягала в отриманні знань та досвіду в окремих областях астрономії та авіації, зокрема: таких як астрофотографії, обслуговування та дистанційного спостереження за допомогою телескопів, участь в семінарах з авіабудування та інновацій в авіації, вивчення основ аеродинаміки, ознайомчі польоти.

Протягом 16-денного навчання учасники проекту проживали в туристичному осередку «Чардворек», що знаходиться поблизу міста Березів у Підкарпатському воєводстві, Республіка Польща. Організатори підготували цікаву та насичену програму, яка включала:

- участь у Науковому фестивалі в Жешуві

- лекція першого польського космонавта Мирослава Хермашевського

- практичні заняття з астрономії – робота з програмою Stellarium

- лекції з історії польотів і літакобудування

- віддалена робота із телескопом - зв'язок з обсерваторією в Чилі та Іспанії

- практичні заняття з астрофотографії

- відвідування аеродинамічного тунелю в Жешуві

- заняття на авіасимуляторі

- практичні заняття із керування безпілотниками

- відвідування Польського державного авіаційного заводу в м. Мелець

- навчальна поїздка до Словаччини: астрономічний комплекс на Колоніцкому плато у Національному парку темного неба, заняття у планетарії

- лекції в Національному центрі синхротронного випромінювання "Соляріс" у Кракові

- "Фізика Зоряних Війн" - візит до лабораторій фізики плазми в Кракові

- ознайомчі польоти на легкомоторних літаках з інструктором та спроби самостійного пілотування.

Навчальні семінари у поєднанні із мовними уроками, спільними спортивними заняттями та командними іграми сприяли формуванню товариських стосунків між польською та українською молоддю. Об’єднані спільним захопленням астрономією та авіацією, учасники ділилися досвідом та власними досягненнями, допомагали новим друзям побороти страх висоти.

Проект “Космічні емоції” дав учасникам прекрасний шанс пізнати новий світ навколо, розкрити у собі нові можливості, отримати безцінні знання та неперевершені емоції, пов’язані із першими польотами та спостереженням за небесними об’єктами через телескоп. Координатор проекту по українській стороні, Василь Байцим

 

Volyn Investment Promotion Agency

logo

main

 

Our mission is to create favorable conditions for investors and increase the inflow of investments into the regional economy.

Volyn Investment Promotion Agency is a regional public organization is established September 17, 2010 as a result of the EU-funded Project "Strengthening Cross-border Cooperation in Providing Business Services and Facilitate Access to Business Services" and the Regional Program to Support Small Business in Volyn Region 2009-2010.

The main activities of the Agency include:

  • Support cooperation between private and public sectors in the spheres of economic progress;
  • Support improving the managing skills by local leaders and business for realizing significant investment and innovative activities in the future;
  • Development of regional cooperation between local authorities to enhance the role in national and international market
  • Advising investors on doing business and investing in Ukraine,  and on potential investment opportunities in the Volyn region;
  • Identifying foreign partners for Ukrainian companies to increase Ukrainian exports;
 
Agency’s Strategy for 2013-2015:


The main areas of focus will be:

  • Developing Polish-Ukrainian cooperation between public and private sector in the sphere of tourism sector;
  • Strengthening the capacity of public organizations and business in project design and fundrising;
  • Development of regional cooperation platform in order to enhance its role in national and international market.


The Agency’s primary objectives is opening the Volyn region to investors and helpting them to find viable investment opportunities. You can find more information about our region in the section, "Why Volyn" , including the general business enviroment, and the promising potential for doing business in Volyn.


We welcome your cooperation!

News
Contacts