PolishEnglish (United Kingdom)Ukrainian (Ukraine)

By Plimun Website Design

Sala konferencyjna

 

 

KOMPLEKS HOTELOWO-ROZRYWKOWY „NASZE MIASTO”

m. Kowel, ul. Zaliznyczna 5

www.nashemisto.net

 

Tel. +38 03352 53738.

Współpraca rejonów

Partnerzy


 

 

 

Liczba odwiedzających

EU flag-Erasmus+_vect_POS [PMS]20160910_115558

4-19 вересня 2016 року студенти і викладачі Волинського інституту економіки та менеджменту брали участь у проекті «Бещадська академія астрономії та авіації», який реалізовувався в рамках програми Erasmus+. До участі в проекті долучилася українська та польська молодь, яка цікавиться астрономією, астрофотографією, історією авіації та літакобудуванням.

Протягом 16 днів учасники проекту проживали в мальовничому туристичному осередку «Чардворек», що знаходиться поблизу міста Березів у Підкарпатському воєводстві, Республіка Польща. Організатори підготували цікаву та насичену програму, яка включала навчальні виїзди до Інституту ядерної фізики у Кракові (Польща) та астрономічного комплексу на Колоніцкому плато (Словаччина), відвідування найбільшого європейського конгресу з робототехніки та космонавтики, European Rover Challenge (виставковий центр у Ясьонці поблизу Жешува). Завдяки захоплюючим лекціям Маріуша Свєтніцкого, Кшиштофа Цвинаря та Анджея Олейко молоді люди пізнавали теоретичні основи астрофотографії, будову Сонячної системи та Всесвіту, історію космічних польотів і літакобудування. Теоретичну підготовку доповнював показ науково-популярних фільмів про горизонти людського пізнання, таємниці ДНК, радіологічне лікування злоякісних утворень та здобутки Інституту ядерної фізики Польської академії наук.

Теоретичні заняття вдало поєднувалися з практичним вишколом. Заняття на авіасимуляторі допомогли здобути базові навички пілотування, які потім слід було продемонструвати в реальних умовах. Це і було найбільш очікуваним моментом проекту – польоти легкомоторним літаком та спроби самостійного пілотування. Для багатьох учасників цей політ виявився першим у житті, проте всі впоралися із поставленим завданням на відмінно.

Інтеграційний аспект програми теж видався напрочуд цікавим і позитивним. Огляд визначних місць Кракова, відвідування місцевого краєзнавчого музею в Березові і монастиря з біблійним садом в селищі Стара Вєш, виїзд на Велику Бещадську Петлю – усе це забезпечило справжнє занурення в польську культуру та безпосереднє знайомство з первозданною красою Бещадських гір. Мовні уроки допомогли подолати комунікативний бар’єр, а командні ігри і спільні спортивні заняття – альпінізм, верхова їзда, велосипедні прогулянки, міні-турпохід у гори – сприяли формуванню командного духу, подоланню стереотипів та зміцненню товариських стосунків між польською й українською молоддю.

 

EU flag-Erasmus+_vect_POS [PMS]

 

В рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2007-2013 роки, що фінансується за кошти Європейського Союзу в рамках Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства з 1 січня 2014 року стартував проект на тему: «Створення інформаційного комплексу у сфері транскордонного екологічного туризму в Єврорегіоні Буг» .

Реалізує проект ГО «Клуб екологічного туризму». Термін реалізації 01.01.2014 – 31.12.2015 рр. 

Головна мета проекту - підвищення привабливості Полісся для туристів в Люблінському воєводстві, Брестській та Волинській областях.

В рамках проекту оголошується КОНКУРС для виконання функцій бухгалтера проекту для роботи в Луцьку на період з 01.01.2015 по 31.12.2015 р.

 

Nasza misja skierowana do utworzenia maksymalnie korzystnych warunków dla inwestorów oraz zwiększenie poziomu wdrażania inwestycij w gospodarkę obwodu Wołyńskiego.

Wołyńska Agencja Promocji Inwestycji – obwodowa organizacja pozarządowa, utworzona 17 września 2010 r. w rezultacie realizacji projektu UE „Wzmocnienie współpracy transgranicznej w zakresie świadczenia usług biznesowych oraz ulepszenie do nich dostępu przedsiębiorcom” oraz Regionalnego Programu wspierania małych przedsiębiorstw obwodu Wołyńskiego w 2009-2010, zatwierdzone przez decyzję Wołyńskiej rady obwodowej z dnia 15.01.2009 nr 26/3.

Zadania główne Agencji: WAPI stawia sobie za cel stymulowanie działalności inwestycyjnej na terytorium obwodu Wołyńskiego poprzez:

  • Wspieranie współpracy prywatnych i publicznych środowisk w sektorze gospodarczym.
  • Wsparcie wzmocnienia umiejętności zarządzania lokalnych liderów i przedstawicieli biznesu w celu zapewnienia zdolności do realizacji inwestycji i innowacyjnych pomysłów w przyszłości.
  • Rozwój Wołyńskiej Sieci Współpracy rejonów przygranicznych w celu wzmocnienia roli obwodu Wołyńskiego na rynkach krajowych i międzynarodowych.

Strategia rozwoju Agencji do 2015 roku: Główne kierunki:

  • Rozwój wspólnych polsko-ukraińskich innowacyjnych i biznesowych inicjatyw.
  • Wzmocnienie zdolności lokalnych organizacji w poszukiwaniu inwestycji do celów rozwoju.
  • Przygotowanie kwalifikowanej kadry dla realizacji znaczących innowacyjnych i inwestycyjnych wydarzeń.
  • Wspieranie rozwoju sektora turystyki w ramach działalności Wołyńskiej Sieci Współpracy rejonów przygranicznych.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Aktualności

 

Kontakt