PolishEnglish (United Kingdom)Ukrainian (Ukraine)

By Plimun Website Design

Sala konferencyjna

 

 

KOMPLEKS HOTELOWO-ROZRYWKOWY „NASZE MIASTO”

m. Kowel, ul. Zaliznyczna 5

www.nashemisto.net

 

Tel. +38 03352 53738.

Współpraca rejonów

Partnerzy

 

gerb

 

 

 

clock

 

 

 

Liczba odwiedzających

EU flag-Erasmus+_vect_POS [PMS]

 

У мальовничому Підкарпатті у період з 15-30 вересня 2017 року Фундація розвитку Бещад у партнерстві з Волинським обласним Фондом підтримки підприємництва та експертами і фахівцями Академії астрономії та авіації проведели майстер-класи і семінари для молоді з Польщі та України за фінансової підтримки програми Erasmus+ (офіс у Варшаві).

30 ініціативних молодих поляків - учасників Віртуального університету астрономії міста Ополе та 30 українців з Академії астрономії та авіації міста Київ та клубу астрономів-любителів Астрополіс зі всієї України стали учасниками проекту під назвою «Космічні емоції – астрономічні та льотничі семінари».

Мета проекту полягала в отриманні знань та досвіду в окремих областях астрономії та авіації, зокрема: таких як астрофотографії, обслуговування та дистанційного спостереження за допомогою телескопів, участь в семінарах з авіабудування та інновацій в авіації, вивчення основ аеродинаміки, ознайомчі польоти.

Протягом 16-денного навчання учасники проекту проживали в туристичному осередку «Чардворек», що знаходиться поблизу міста Березів у Підкарпатському воєводстві, Республіка Польща. Організатори підготували цікаву та насичену програму, яка включала:

- участь у Науковому фестивалі в Жешуві

- лекція першого польського космонавта Мирослава Хермашевського

- практичні заняття з астрономії – робота з програмою Stellarium

- лекції з історії польотів і літакобудування

- віддалена робота із телескопом - зв'язок з обсерваторією в Чилі та Іспанії

- практичні заняття з астрофотографії

- відвідування аеродинамічного тунелю в Жешуві

- заняття на авіасимуляторі

- практичні заняття із керування безпілотниками

- відвідування Польського державного авіаційного заводу в м. Мелець

- навчальна поїздка до Словаччини: астрономічний комплекс на Колоніцкому плато у Національному парку темного неба, заняття у планетарії

- лекції в Національному центрі синхротронного випромінювання "Соляріс" у Кракові

- "Фізика Зоряних Війн" - візит до лабораторій фізики плазми в Кракові

- ознайомчі польоти на легкомоторних літаках з інструктором та спроби самостійного пілотування.

Навчальні семінари у поєднанні із мовними уроками, спільними спортивними заняттями та командними іграми сприяли формуванню товариських стосунків між польською та українською молоддю. Об’єднані спільним захопленням астрономією та авіацією, учасники ділилися досвідом та власними досягненнями, допомагали новим друзям побороти страх висоти.

Проект “Космічні емоції” дав учасникам прекрасний шанс пізнати новий світ навколо, розкрити у собі нові можливості, отримати безцінні знання та неперевершені емоції, пов’язані із першими польотами та спостереженням за небесними об’єктами через телескоп. Координатор проекту по українській стороні, Василь Байцим

 

Nasza misja skierowana do utworzenia maksymalnie korzystnych warunków dla inwestorów oraz zwiększenie poziomu wdrażania inwestycij w gospodarkę obwodu Wołyńskiego.

Wołyńska Agencja Promocji Inwestycji – obwodowa organizacja pozarządowa, utworzona 17 września 2010 r. w rezultacie realizacji projektu UE „Wzmocnienie współpracy transgranicznej w zakresie świadczenia usług biznesowych oraz ulepszenie do nich dostępu przedsiębiorcom” oraz Regionalnego Programu wspierania małych przedsiębiorstw obwodu Wołyńskiego w 2009-2010, zatwierdzone przez decyzję Wołyńskiej rady obwodowej z dnia 15.01.2009 nr 26/3.

Zadania główne Agencji: WAPI stawia sobie za cel stymulowanie działalności inwestycyjnej na terytorium obwodu Wołyńskiego poprzez:

  • Wspieranie współpracy prywatnych i publicznych środowisk w sektorze gospodarczym.
  • Wsparcie wzmocnienia umiejętności zarządzania lokalnych liderów i przedstawicieli biznesu w celu zapewnienia zdolności do realizacji inwestycji i innowacyjnych pomysłów w przyszłości.
  • Rozwój Wołyńskiej Sieci Współpracy rejonów przygranicznych w celu wzmocnienia roli obwodu Wołyńskiego na rynkach krajowych i międzynarodowych.

Strategia rozwoju Agencji do 2015 roku: Główne kierunki:

  • Rozwój wspólnych polsko-ukraińskich innowacyjnych i biznesowych inicjatyw.
  • Wzmocnienie zdolności lokalnych organizacji w poszukiwaniu inwestycji do celów rozwoju.
  • Przygotowanie kwalifikowanej kadry dla realizacji znaczących innowacyjnych i inwestycyjnych wydarzeń.
  • Wspieranie rozwoju sektora turystyki w ramach działalności Wołyńskiej Sieci Współpracy rejonów przygranicznych.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Aktualności

 

Kontakt